FREIER EINTRITT

2019

 

Main Stage en Delta Stage


Gov't Mule
Blackberry Smoke
My Baby
The Haystack Hi-Tones
Nona
Matt Schofield
Wilko Johnson
Flavium
Eli Paperboy Reed
DeWolff
Laurence Jones
King King
Southern Avenue
The Paladins
Vintage Trouble
Legendary Shack Shakers
Mell & Vintage Future
Dynamite Blues Band
Tricklebold
Cedric Burnside
The Grand East
Blackbird
Robert Jon & the Wreck
Lil Jimmy Reed
Dale Watson




 


2018

 

Main Stage en Delta Stage

The Brew
The Bintangs
The Ragtime Rumours
Danny Vera
The Dawn Brothers
Jeangu Macrooij
Jackie Venson
Lisa LeBlanc
Lacky Doley Group
Hamish Anderson
King of the World
Pert Near Sandstone
The Brandos
The Bluebirds
Ten Years After
Barrence Whitfield
Leif de Leeuw Band
Tim Knol
Ryan McGarvey
Ronnie Baker Brooks
Douwe Bob

En voorafgaand op de Zaterdag

Mothers Finest
Status Quo
Earth Wind & Fire Experience





 

2017


Main Stage en Delta Stage

Hackensaw Boys
Detonics
Ruben Hoeke band
Darlyn
Jo Harman
T-99
Davina & the Vagabonds
Jack Broadbent
DVL
Louis Berry
My Baby
Beans & Fatback
The Red Devils
Giles Robson band
Matt Andersen
Robert Ellis
Barrelhouse
The Grand East
Michelle David & the Gospel Sessions
Sari Schorr
Walter Trout

En voorafgaand op de Zaterdag

King of the World
Golden Earring
The Beach Boys
Edwin Evers band





 

2016


Main Stage en Delta Stage

Phil Bee's Freedom
Ruv
Tom Veltien & Friends
The Grand East
Julian Sas
Hidden Charms
Southside Johnny & Asbury Jukes
Cuban Heels
Henrik Freischlader Trio
Laurence Jones
Sven Hammond
Revel In Dimes
De Dijk
Tiny Legs Tim
ThorBjorn Risager & The Black Tornado
Brother Dege
Sass Jordan
Xixa
Ryan McGarvey
Mojo Man
The Common Linnets

En voorafgaand op de Zaterdag

Noordpool Orkest
Waylon
TheBlizzards & Tineke
Racoon
Uriah Heep





 

2015


Op Main Stage en Delta Stage

Leif de Leeuw band
Little Hurricane
Spinrock
Dynamite Blues Band
Ruben Hoeke
Dan Owen
Ryan McGarvey
Claude Hay
T99
Joanne Shaw Taylor
Katon & Orlemans
My baby
Eric Burdon & The Animals
Reverend Shine Snake Oil Co.
The Brew
Lydia Loveless
Mud Morganfield
Rusty Apollo
Daniel Romano
Reverend Peyton’s Big Damn Band
Popa Chubby

En voorafgaand op de Zaterdag

Focus
Candy Dulfer
Within Temptation
Jett Rebel





 

2014


Main Stage en Open Air Stage

The Bluesbones
Suger Boy and the Sinners
Bökkers Spölt de Blues
Thorbjørn Risager 
The Delta Saints
The Delta Riggs
John F Klaver
Texas Radio
Jo Harman
Drivin N Cryin
King of the World
Five Horse Johnson
Jools Holland
Giant Tiger Hooch
Bombino
Hollis Brown
Lee Fields
Lightnin'Guy & the Mighty Gators 
The Boom Band
Hamilton Loomis
Band of Friends

En voorafgaand op de Zaterdag

Vanderberg's Moonkings
De Dijk
Kensington





 

2013


Main Stage en Open Air Stage

Kat Men
King of the World
Barrelhouse
Nick Waterhouse
JJ Grey & MOFRO
Matt Schofield
Walter Trout
Tom Veltien Band
Giant Tiger Hooch
Atri N'Assouf
The Heavy
Trampled under Foot
Qeaux Qeaux Jones
Drippin' Honey
Drippin' Honey
Big Boy Bloater
Saint Jude
Popa Chubby
12 bar Blues band
Larry & His Flask
Treetop Flyers
Beans & Fatback

En voorafgaand op de Zaterdag

DeWolff
10cc
Level42





 

2012


Main Stage en Open Air Stage

Simon McBride (UK)
Miss Montreal plays the Blues (NL)
Eddy "the Chief" Clearwater (USA)
Bintangs (NL)
Kitty, Daisy & Lewis (USA)
Julian Sas (NL)
Paladins  (USA)
Mariëlla Tirotto  (NL)
Michael Dotson (USA)
Backcorner Boogie Band (NL)
King King (UK)
Israel Nash Gripka (USA)
Serena Pryse & the Mandevilles (CAN)
Erwin Nyhoff (NL)
Gerry McAvoy & Friends (UK)
Ian Siegal (UK)
Alvin Lee  (UK)
Shaggy Dogs (FR)
Daniel Norgren (SE)
Hazmat Modine (USA)
Hackensaw Boys (USA)

En voorafgaand op de Zaterdag;

Go Back To THe Zoo (NL)
King Jack (NL)
Status Quo (UK)





 

2011


Main Stage en Open Air Stage

Veldman Brothers (NL)
Todd Sharpville (UK)
24Pesos (UK)
Henrik Freischlader (D)
Cuban Heels (NL)
John Mayall (UK)
Laura Vane & The Vipertones (UK/NL)
Stefan Schill Band (NL)
Ben Prestage (USA)
Woody & Paul (NL)
Liptease & The Backstreet Crackbangers (NL)
Aynsley Lister (UK)
Ganashake (B)
Jason & The Scorchers (USA)
Sonny Landreth (USA)
Juke Joints (NL)
De Dijk (NL)
Hokie Joint (UK)
Tommy Ebben & The Small Town Villains (NL)
Ralph de Jong & The Crazy Hearts (NL)
Rhythm Chiefs (NL)

En voorafgaand op de Pinkster Party Raalte

Caro Emerald 
Golden Earring







 

2010

Los Lobos (VS)
Walter Trout & Radicals (VS)
Jesse Dee  (VS)
Philip Sayce (UK/VS)
Brainbox  (NL)
Jan Akkerman Band (NL) 
King Mo  (NL)
DeWolff  (NL)
Ruben Hoeke Band (NL) 
Matt Schofield (UK)
The Brew  (UK)

En voorafgaand op de Pinkster Party Raalte

Rowwen Heze  (NL)
Ryan Shaw  (VS)
The Horse Company (NL)







 

2009

Hokie Joint (UK)
Danny Bryant's Redeye Band (UK)
Dana Fuchs band (VS)
Big John Bates & Voodoo Dollz (Can.)
The Blasters (VS)
Eric Sardinas & Big Motor (VS)
Solomon Burke (VS)
Rhythm Chiefs (NL)
Samuel Eddy/Eamonn McCormack
Cuby & Blizzards (NL)
Fabulous Thunderbirds (VS)

Voorafgaand op zaterdag de Raalter Pinkster Party met:

Bertolf
Alain Clark





 

2008

Julian Sas Band
Johnny Mastro & Mama's Boys (VS)
Homemade Jamz' Blues Band (VS)
Ian Parker Band (GB)
Bjorn Berge (Noorwegen)
Ian Siegal Band (GB)
The Hoax (GB)
Big Blind
Seatsniffers (B)
Barrelhouse
Popa Chubby (VS) 

Voorafgaand op zaterdagavond de Pinkster Party met:

The Scene
Het Goede Doel
Dè Normaal Coverband





 

2007

Elliot Brood (Can.)
Scott McKeon (GB)
Guy Forsyth Band (USA)
Joanne Shaw Taylor (GB)
White Cowbell Oklahoma (Can.)
T-99 (NL)
Cuby&Blizzards feat. Daniel Lohues (NL)
Eric Steckel (USA)
Big Shampoo & Hairstylers (NL)
Bettye LaVette (USA)
Julian Sas plays Rory Gallagher feat. Brendan O'Neill en Gerry McAvoy (NL/GB)

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

De Dijk
Scrum





 

2006

Berget Lewis
Highway Rhytm and Blues Gang
Mike Morgan & The Crawl
Double Brown feat. Jon Amor
Ian Siegal & Band
Walter Trout & Radicals
Little Axe
Jesse Dayton
Cuby & Blizzards
Ten Years After

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

Diezl
Girls Wanna Have Fun
Blooze Brothers





 

2005

Mildlife Crise Bluesband
The Veldman Brothers
Flavium
Lohues & The Louisiana Bluesclub
Too Hip For The Room
Southern Culture on the Skids
Canned Heat
Julian Sas
The Strikes
CC Adcock
The Juke Joints
Joe Bonamassa

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

ABBA Gold
The Gibson Brothers
Loco Loco Disco Show





 

2004

Wiseguys
T-99
Jan Rijbroek
Barrelhouse
J.W. Roy
Blues a Livin'
Guitar Ray & The Rhythm Dukes
Pat Travers
Jean Paul Rena & Terrawheel
Jan Akkerman
Chris Daniels & The Kings
Walter Trout & The Radicals

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

De Sjonnies
Die Lustige Schlager Freunden





 

2003

Stillus
Coup Du Grace
Guitar Ray
Blue Moon Special
Sunset Travellers
Lohues Blues Project
Bintangs
Bloose Brothers
Blues Authority
Dr. Feelgood
Brainbox
Julian Sas Band

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

Girls Wanna Have Fun
Wipneus & Pim





 

2002

T-99
The Seatsniffers
Blues Summit
The Juke Joints
Jon Amor
Barrelhouse
Aynsley Lister
Ana Popovic Band
Big Town Playboys
Michael Katon

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

Southbound
Girls Wanna Have Fun




 

2001

Young Hero Stage
Lefthand Freddy & The Aces
Boyd Small Band
Geoff Achison & Band
Cuban Heels
Cuby & The Blizzards
The Paladins
Oscar Benton Bluesband
George Devore & The Roam
Julian Sas Band

Voorafgaand op zaterdagavond de PinksterParty met:

Wyatt
Riverflow
Skik



 

2000

Young Hero Stage
Mike & The Mellotones
Flavium, Kaz Lux & De Queljoe
Barrelhouse
Ana Popovic Band
De Baerentszzonen
Hofband
The Bloose Brothers
Axis
Vibrotones
Chris Daniels & The Kings
Blues Autority
Cuby & The Blizzards
Julian Sas Band



 

1999

Cuban Heels
Excelsis
Juke Joints Jumpin'
Boom Boom & The Babymakers
The Bloose Brothers
El Fish
Crossroads
The Juke Joints
Hovius Bluesband
The Bluesfactory
Back To Basic
The Blazers
The Hoax
Drippin' Honey
Erwin Nijhof & Band



 

1998

Black Gospel Young Destiny
Bloose Brothers
4 Wheel Drive
Louisiana Radio
Erwin nijhoff
Magic Frankie & the Blues Disease
Barrelhouse



 

1997

Original Black American Gospel
Cuby & The Blizzards
4wd Bluesgrass Band
Bloose Brothers
Captain Gumbo
Kump Wè